vyhledávání zboží

ALOXXI violet šampon 300 ml

Kód zbožíCLVSH302
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Skladem
Obvykle:716
Cena bez DPH:558 ,- Kč
Cena s DPH:675 ,- Kč

Koupit toto zboží Ks

Vysoce pigmentovaný Violet šampon efektivně neutralizuje žluté tóny v blonďatých, šedivých a bílých vlasech.

Violet šampon 1000 ml
violet shampoo, pH: 5,0
Získejte krásnou platinou blond barvu s naším Aloxxi Violet šamponem. Vysoce pigmentovaný šampon vlasy jemně ošetřuje a zároveň hydratuje. Efektivně neutralizujte žluté tóny v blonďatých, šedivých a bílých vlasech. Obsahuje Tripeptidový Glutathion známý pro své rozjasňující účinky, jedná se o přírodní antioxidant, který zabraňuje poškození důležitých buněčných složek způsobených např. volnými radikály nebo těžkými kovy. Fialové mikropigmenty neutralizují kovový nádech i osvěžují blond, šedé a bílé vlasy. Obsahuje ColourCare Complex od Aloxxi, jedinečnou směs 10 rostlinných antioxidantů, která chrání barvené vlasy před vyblednutím tím, že pomáhá blokovat škodlivé UV paprsky.

Violet šampon je speciální druh šamponu, který má tmavofialovou barvu a používá se k odstranění teplých tónů ze zesvětlených vlasů. Zajistí vašim blond vlasům zachování studeného podtónu mezi jednotlivými návštěvami kadeřníka. Fialové mikropigmenty jsou při mytí absorbovány do vlasů a dodávají jim chladnější tóny. Postupně se vymývají.

Hlavní výhody:
• Neutralizuje kovový nádech, má rozjasňující a hydratační účinky.
• Je jemný k chemicky ošetřeným a barveným vlasům. 
• Unikátní směs 10ti rostlinných antioxidantů chrání barvu vlasů před poškozením vnějšími vlivy prostředí.

Použití: Použijte rukavice. Naneste velkorysé množství na vlhké vlasy a napěňte. Nechte působit 2-5 minut a poté důkladně opláchněte. Používejte častěji pro intenzivnější výsledky.

Doporučené produkty pro maximální efekt: Esenciální 7 oil kondicionér ALOXXI, Hydratační kondicionér ALOXXI , Objemový kondicionér ALOXXI, Rekonstrukční kondicionér ALOXXI, Neoplachující kondicionér ALOXXI

Při používání produktů značky ALOXXI mějte vždy na paměti jednu zásadu: Produkty mají vysoce koncentrovanou recepturu a mají být používány s mírou a šetrností.

UPOZORNĚNÍ - Vyhněte se kontaktu s očima. Chraňte před dětmi.

ALOXXI produkty jsou souzněním vědy a přírody tím, že obsahují vzácné antioxidanty, rostlinné složky a botanické oleje.

Produkty ALOXXI neobsahují žádné sulfáty, parabeny, sloučeniny DEA, MEA, TEA, ftaláty, mastek mikročástice, aluminium ani chlorid sodný, mají bezlepkové směsi k zajištění nejvyšší kvality výrobků. Působí jako ochranný štít před UVA i UVB zářením. Profesionální vlasová kosmetika ALOXXI má certifikaci Cruelty-Free, neobsahuje žádné živočišné přísady a je tedy vhodná i pro vegany.Podobné zboží z kategorie Aloxxi péče hydratační řada


ALOXXI hydratační šampon 300 ml

Kód: CLSH300

ALOXXI hydratační šampon 300 ml 190

cena: 585

ALOXXI hydratační kondicionér 300 ml

Kód: CLCN1000

ALOXXI hydratační kondicionér 300 ml 190

cena: 615

ALOXXI hydratační šampon 1000 ml

Kód: CLSH1000

ALOXXI hydratační šampon  1000 ml 190

cena: 1 290

ALOXXI hydratační kondicionér 1000 ml

Kód: CLCN1000

ALOXXI hydratační kondicionér 1000 ml 190

cena: 1 365

ALOXXI violet šampon 1000 ml

Kód: CLVSH303

ALOXXI violet šampon 1000 ml 190

cena: 1 470