Babyliss PRO VENEZIANO-HQ HAIRDRYER 2200W IONIC BAB6960IE

Neohodnoceno

Profesionální fén s iontovou technologií

standardní cena: 2 299 Kč –12 % 2 002 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 6082
Babyliss PRO VENEZIANO-HQ HAIRDRYER 2200W IONIC BAB6960IE
Neohodnoceno
getmedia
2 299 Kč –12 %
Dlouhá praxe
Jsme na trhu přes 26 let
Máme praxi a zaručené postupy
Jsme kadeřníci
Jsme kadeřníci
a své práce 100% rozumíme
Okamžité vyzvednutí
Okamžité vyzvednutí
Vašeho nákupu v centru Prahy

Detailní popis produktu

Hýčkejte své vlasy profesionálním fénem BabylissPro Veneziano-HQ Professional Hair Dryer, který kombinuje všechny moderní technologie. Ultra rychlý, výkonný a lehký fén s dlouhou životností umožňuje snadné a lehké užívání. Kvalitní a výkonný AC motor vyrobený v Itálii, zaručuje dlouhou životnost, vysoký výkon a nízkou hladinu zvuku. Výjimečný tlak vzduchu a perfektní kontrola teploty poskytuje vysokou efektivitu, optimální sušení a dlouhotrvající styling s větší odolností proti vlhkosti. Iontová technologie ochrání vaše vlasy a eliminuje krepatění. Vaše vlasy získají bohatý objem, pružnost a lesk. Třikrát silnější průchodka napájejícího kabelu prodlužuje životnost a dosahuje více než 200 000 ohybů bez poškození. Pro krásné, silné a zdravě vypadající vlasy.

AC motor: Fén BabylissPro Veneziano-HQ disponuje profesionálním AC motorem, který zaručuje velkou životnost, vysokou rychlost proudění vzduchu a rovnoměrnou teplotu vzduchu. Výkon topného tělesa výrazně snižuje čas sušení.

Iontová technologie: Negativní ionty, které generuje vysoušeč BabylissPro Veneziano-HQ neutralizují elektrizování vlasů a eliminuje krepatění. Zachovává pružnost vlasů, které jsou poté zářivě lesklé, hladké a hebké.

Profesionální rukojeť a odolný kabel: Fén BabylissPro Veneziano-HQ je opatřen rukojetí, která optimalizuje celkovou rovnováhu fénu. Ergonomická rukojeť je navržena pro intenzivní používání, napomáhá uvolnit napětí ve svalech v předloktí a předchází nemocem z povolání. Třikrát silnější průchodka napájejícího kabelu, prodlužuje životnost a dosahuje více než 200 000 ohybů bez poškození. Poškození napájejícího kabelu je jeden z hlavních technických závad, se kterými se setkávají nejen profesionální kadeřníci, díky této inovaci dochází k delší životnosti fénu.

  • Profesionální fén na vlasy s iontovou technologií,
  • AC motory vyrobené v Itálii,
  • elegantní černá barva,
  • ergonomický tvar rukojeti pro lehkou manipulaci,
  • inovativní technologie,
  • eliminuje krepatění a elektrizování vlasů,
  • zanechá vlasy hedvábně jemné a lesklé,
  • pro rychlý a přesný styling.

Doplňkové parametry

Kategorie: fény na vlasy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: