Kadeřnictví Uhelný trh

–> Kadeřnictví –> Kosmetika –> Masáže
–> Péče o ruce –> Péče o nohy –> Prodlužování vlasů
–> Prodlužování řas –> Brazilský keratin –> Galerie prací

Zlatý salon L'OREAL Professionnel v Praze

Získali jsme ocenění zlatý salon L'OREAL Professionnel, udělované nejlepším salonům v ČR. Naši kadeřníci procházejí speciálním vzdělávacím programem ve školícím centru L'OREAL.

V Hairpointu bude o vaše vlasy dobře postaráno. Můžete využít služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví. Dámští kadeřníci vám mohou nabídnout klasické služby, jako stříhání, barvení, melírování či foukanou pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy. Kromě toho poskytujeme i další služby, jako je třeba prodlužování vlasů. Naši specialisté vám také rádi poradí při výběru účesu na svatbu, promoci nebo kteroukoliv jinou společenskou událost. Vlasové studio Hairpoint, zlatý salon EXPERT L'OREAL Professionnel vám dává záruku té nejlepší kvality služeb ale také připravků i nejmodernějších technologií používaných při péči o vlasy.

Hledáte vhodný dárek pro své blízké?

Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo využijte jako poděkováním svým zaměstnancům a darujte naše dárkové poukazy. Lze uplatnit na všechny služby salonu. Možnost zakoupit na e-shopu, ale i na recepci.
Hodnotu kuponu vytvoříme dle vašeho přání. Platnost kuponu je 1/2 roku.

Možnosti dodání dárkových poukazů:
  • Osobní odběr - objednané poukazy si můžete osobně vyzvednout ve vybraném salónu, kde je obdržíte oproti úhradě.
  • E-shop - online objednání Dárkového poukazu

Pánské kadeřnictví Hairpoint Praha

Svěřte vaše vlasy do správných rukou profesionálních kadeřníků.

Studio Hairpoint Uhelný trh 3- zlatý salon L'OREAL Professionnel v Praze
Hairpoint Uhelný trh 3 je kadeřnické studio, které získalo ocenění zlatý salon L'OREAL Professionnel, udělované nejlepším salonům v ČR. Všichni kadeřníci absolvují speciální vzdělávací programe a udržují pravidelný kontakt s odborníky z L'OREAL Professionnel.

Čím se odlišujeme od ostatních:
O vaše vlasy se v Hairpointu postarají kadeřnice, které se specializují pouze na pánské střihy.

Pánská sekce je samostatná a není spojena s dámskou, jak je tomu u 90 procent kadeřnictví.
Kadeřnice - odbornice, které znají nejmodernější technologie L'OREAL Professionnel a KÉRASTASE Paris, vám vytvoří střih přesně na míru podle vašich představ. V pánské sekci Hairpointu si také můžete nechat poradit při nadměrném množství lupů, nebo při intenzivním vypadávání vlasů a využít některou z procedur Kérastase určených speciálně pro muže.

Rezervace na tel. čísle: +420 224 234 342

Holení Barber

Náše specialistka na Barber ovládá tradiční pánské střihy, které propojuje s moderními prvky. Svou práci staví na perfektním střihu, stylingu a individuálnímu přístupu ke každému klientovi. Umění barber střihů si osvojila na studiu a praxi v Londýně a proto si s ní během návštěvy určitě budete mít o čem povídat.

Rezervace na tel. čísle: +420 730 982 961

Dětské kadeřnictví Hairpoint Praha

  • Chlapecký střih od 7 - 10 let 250 Kč
  • Dívčí střih od 7 - 10 let 300 Kč
  • Dětské mytí, sušení, styling 120 Kč

Rezervace na tel. čísle: +420 224 234 342