Kosmetika

Objednat se můžete na telefonu: 224 234 342 nebo 775 719 334.

Sodexo, Déjeuner

Kosmetika - kadeřnictví Praha 1

Něco o mě

Jmenuji se Petr Krejczy, většina známých mne zná rovněž pod jménem PITY. Před více než 8 lety jsem založil "PITY COSMETICS" a po celou tuto dobu poskytuji široký rozsah kosmetických služeb jak pro dámy, tak i pro pány. Absolvuji každý rok řadu školení, která pokrývají nové trendy v kosmetice, nové přípravky i techniky ošetření a zaručuji tak všem svým klientkám i klientům tu nejvyšší možnou kvalitu péče.

Klientky i klienti u mne oceňují nejen kvalitu samotného kosmetického ošetření, ale rovněž příjemnou, uvolněnou atmosféru, při které si každý odpočine, přijde na jiné myšlenky a odchází jako "znovuzrozený".

Mezi populární kosmetické ošetření patří ošetření UV špachtlí, mikrodermabraze , chemický peeling atd., vše s využitím nejmodernější přístrojové techniky.
Každé kosmetické ošetření je doplněno přístrojovou lymfatickou masáží zdarma. Škálu kosmetických ošetření doplňuje rovněž nabídka depilace, epilace, včetně speciální perské epilace a rovněž manikúra včetně gelových nehtů.

Video kosmetika

Jsem již léta věrný italské kosmetické značce Alisse Beauty, která patří ke světové špičce v péči o pleť. Můžete si ze salonu rovněž odvézt i přípravky na domácí péči o pleť, které nekoupíte v běžných prodejnách ani e-shopech.
Spolupracuji již několik let s organizátory známé soutěže "Muž Roku" a starám se o pleť účastníkům i vítězům této soutěže jak na národní, tak i mezinárodní úrovni.
Jsem velice rád, že mi důvěřuje celá řada osobností, jak českých hereček, zpěvaček i zpěváků, ale také byznysmenů, lékařek, právníků, prostě lidí úspěšných ve svých profesích, kteří si ke mně chodí odpočinout a načerpat nové síly.
Věřím, že i Vám budu moci poskytnout ošetření šité na míru a budete ode mně odcházet maximálně spokojeni. Pity

ALISSA BEAUTÉ

Hydra-02 Intense - revitalizační síla kyslíku 790 Kč
Derma Sensitive - pro citlivou pleť se sklonem ke kuperóze   790 Kč
Lift age - liftingové ošetření 990 Kč
Revitalizing DNA - revitalizační ošetření DNA 990 Kč
Arganové ošetření - omlazení tekutým zlatem 890 Kč
Cashmere - anti-ageing a lifting 890 Kč
Caviare care - kaviárová péče 990 Kč
Whitening - projasnění, vybělení pleti 790 Kč
Speciální pánské ošetření pleti 890 Kč
Speciální ošetření problematické pleti (akné) 690 Kč

 

Kosmetické ošetření trvá 75 - 90 minut podle typu pleti.
Součástí každého kosmetického ošetření je microdermabraze, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž rukou, maska na ruce a zapracování sér.

KOSMETICKÉ ÚPRAVY

Barvení řas 150 Kč
Barvení obočí 100 Kč
Barvení řas + obočí 200 Kč
Úprava obočí 150 Kč
Trvalá na řasy 490 Kč
Trvalá na řasy + barvení   640 Kč
Denní líčení 180 Kč

 

Objednat službu