L'Oréal Absolut Repair Molecular Serum 250 ml

Neohodnoceno

Sérum Absolut Repair Molecular pro poškozené vlasy

509 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 6756
L'Oréal Absolut Repair Molecular Serum 250 ml
Neohodnoceno
Dlouhá praxe
Jsme na trhu přes 26 let
Máme praxi a zaručené postupy
Jsme kadeřníci
Jsme kadeřníci
a své práce 100% rozumíme
Okamžité vyzvednutí
Okamžité vyzvednutí
Vašeho nákupu v centru Prahy

Detailní popis produktu

Exkluzívní koncentrované sérum obsahuje Peptides bonder a 5 aminokyselin pro obnovu molekulární struktury vlasů*, navrací vlasům sílu, pružnost a přirozený pohyb.** Je inspirováno účinnými séry pro péči o pleť. Daleko přesahuje účinky obnovujících vlasových masek, proniká do hloubky vlasového vlákna, kde účinně obnovuje molekulární strukturu vlasů.* Nezanechává nános na povrchu vlasu. Okamžitá a viditelná proměna vlasů: vlasy jsou mnohem lesklejší a hebčí.  Textura připomínající sérum se okamžitě vstřebává do vlasového vlákna, kde obnovuje molekulární strukturu vlasu*** bez zatížení. 

 

POUŽITÍ: Určené pro použití místo běžné vlasové masky. Vyšší koncentrace proniká do hloubky, kde okamžitě proměňuje vnitřní část vlasového vlákna. V případě potřeby doplňte obnovu vnitřní struktury vlasu i o ochranu povrchu vlasu díky aplikaci masky Absolut Repair Molecular. Pro optimální výsledek aplikujte sérum po šamponu Absolut Repair Molecular a vlasy rozčešte pro lepší vstřebání séra. Aplikujte na mokré vlasy. Vlasy rozdělte do 2 sekcí. 2 – 3 dávky pumpičky rozetřete v dlaních. Naneste rovnoměrně na jednu sekci od délek ke konečkům. Poté aplikaci opakujte na druhé sekci. U velmi suchých vlasů aplikujte od kořínků ke konečkům. Sérum vpracujte do vlasů pomocí obou dlaní po dobu 1 až 2 minut. Působí okamžitě. Důkladně opláchněte. Pro optimální výsledek pokračujte aplikací bezoplachové masky Absolut Repair Molecular.

 

*Instrumentální test po 15 aplikacích šamponu, séra a bezoplachové masky 

**Spotřebitelský test po aplikaci přípravné péče, šamponu a séra

***Instrumentální test na molekulární struktuře vlasového vlákna po aplikaci přípravné péče, šamponu, séra a bezoplachové masky Absolut Repair Molecular 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: