Olaplex Hair Perfector N° 3 kúra pro domácí péči 100 ml

Neohodnoceno
599 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 3581169
Olaplex Hair Perfector N° 3 kúra pro domácí péči 100 ml
Neohodnoceno
Dlouhá praxe
Jsme na trhu přes 26 let
Máme praxi a zaručené postupy
Jsme kadeřníci
Jsme kadeřníci
a své práce 100% rozumíme
Okamžité vyzvednutí
Okamžité vyzvednutí
Vašeho nákupu v centru Prahy

Detailní popis produktu

Kúra pro domácí péči

Olaplex Take Home Perfector N.3 je domácí intenzivní péče, která zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lesk vlasů.  Jedno balení vystačí cca na 8 týdnů.

Hair Perfector N.3 není nutné používat a není vyžadován pro fungování Olaplexu při barvení či odbarvování. Ovšem díky tomu, že vazby ve vlasech jsou neustále ničeny tepelným (fénování, žehlení, kulmování vlasů) nebo mechanickým (nešetrné česání vlasů, stahování vlasů do culíků či drdolů) stylingem, vlasy po několika týdnech až měsících ztrácejí integritu, sílu, lesk a hebkost v závislosti na kvalitě vlasového ošetření.

Použití: Aplikujte dostatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechte Olaplex působit 10 minut, poté opláchněte a umyjte vlasy šampónem a kondicionérem. Tato domácí péče není kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem. Čím déle jí na vlasech ponecháte, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová regenerace
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: