Prodlužování vlasů

Prodlužování a zahušťování vlasů

Sodexo, Déjeuner

K prodlužování a zahušťování vlasů používáme výhradně pravé přírodní středoevropské vlasy od českého dodavatele a garantujeme jejich 100% kvalitu. V žádném případě se nejedná o indické, nebo asijské chemicky upravené vlasy. K prodlužování vlasů, popřípadě zahušťování vlasů používáme metodu za tepla s použitím keratinu.

Velmi šetrná metoda prodlužování vlasů

Pramínky se přidávají k vlastním vlasům. Keratinový kroužek se zahřeje speciálním přístrojem a tím vznikne mechanický neviditelný spoj. Tato metoda je velmi šetrná k vlastním vlasům. Speciální přístroj je řízen digitálně a v žádném případě nenaruší Vaše vlasy,které při správné péči vydrží i několik let.Po 2 až 4 měsících, podle toho jak rostou vlastní vlasy, se pramínky uvolní a aplikují na původní místo. Jedná se o pravé vlasy, které lze jakkoliv upravovat ( melírovat, trvalit, dobarvovat ). Vlasy můžete kdykoliv sundat, uschovat a opětovně nasadit.

Ceník prodlužování vlasů metodou keratinových spojů

Cena za 1 pramínek včetně práce vlasy rovné vlasy vlnité
Délka 25-40 cm 100 Kč 120 Kč
Délka 50-55 cm 115 Kč 130 Kč
Délka 60-70cm 130 Kč 150 Kč

 

Ošetření před aplikací poradenství, výběr materiálu a odstínu 50 Kč
Přidělání – pramínek +1 ks pramínku z vlastního (doneseného) materiálu 60 Kč
Posunutí - pramínek odstranění 1 ks pramínku - opětovná aplikace 40 Kč
Odstranění pramínek odstranění 1 ks pramínku 25 Kč

Objednat službu

Využijte tuto jedinečnou příležitost a udělejte radost sobě i svému okolí novými prodlouženými vlasy. Naši špičkově školení kadeřníci jsou připraveni Vám v tom pomoci.

Informace a konzultace k prodloužení vlasů pro Praha 1 Úhelný Trh na tel. č. 224 234 342

Přesné určení ceny se stanoví po konzultaci a výběru typu a délky vlasů. Konzultace je zdarma. Po výběru barvy a délky vlasů a upřesnění termínu na aplikaci se skládá záloha odvíjející se od celkové ceny.