Valera Swiss Air4Ever eQ - 2400 W

Neohodnoceno

Profesionální fén na vlasy Valera Swiss Air4Ever eQ s ergonomickou rukojetí 2400 W

standardní cena: 4 899 Kč –17 % 4 064 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 3582400
Valera Swiss Air4Ever eQ - 2400 W
Neohodnoceno
valera vanity performance royal blue
Novinka
4 899 Kč –17 %
Dlouhá praxe
Jsme na trhu přes 26 let
Máme praxi a zaručené postupy
Jsme kadeřníci
Jsme kadeřníci
a své práce 100% rozumíme
Okamžité vyzvednutí
Okamžité vyzvednutí
Vašeho nákupu v centru Prahy

Detailní popis produktu

Profesionální fén na vlasy Valera Swiss Air4Ever eQ s ergonomickou rukojetí, která byla speciálně navržena tak, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. Fén disponuje funkcí ionizace, díky které budou vlasy hladké, hydratované a bez krepatění. Fén je vybaven systémem eQ-AIRcontroller pro správné proudění vzduchu a kontrolu maximální funkčnosti. Díky tomuto systému je zajištěn stabilní výkon a životnost fénu. Fén má 3 možnosti nastavení teploty a 2 možnosti nastavení rychlosti vzduchu. Nechybí zde ani tlačítko studeného vzduchu. Fén je poháněn výkonným bezuhlíkovým motorem s životností až 10 000 hodin. Tvar fénu byl navržen tak, aby umožňoval všestranný styling. Díky odnímatelnému filtru se fén snadno udržuje. Práci vám ulehčí také kabel o délce 3 metry s technologií Rotocord, která zabraňuje jeho kroucení. I přes svůj vysoký výkon je fén velmi tichý.

Barva:
červená

Technologie:
eQ-AIRcontroller -
inteligentní mikroprocesor v průběhu foukání kontroluje stanovené parametry kvality proudění vzduchu a v případě zaznamenání podprahové hodnoty signalizuje rozscvícením LED diody problém v proudění vzduchu. Díky tomu je zajištěn stabilní výkon fénu a jeho dlouhá životnost.
Ionizační funkce –
Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
Colorcare
– barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou Colorcare chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu.
Rotocord -
převratná patentovaná novinka, která umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem. Rotocord je světovou novinkou, která byla vyvinuta a vyrobena pod značkou Valera.

Vlastnosti:

- výkon 2400 W
- funkce ionizace
- technologie Smart Airflow
- systém eQ-AIRcontrolle
- odnímatelný kovový filtr
- 3 možnosti nastavení teploty vzduchu
- 2 možnosti nastavení rychlosti vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu

Balení obsahuje:
- dvě vzduchové trysky (7,5 cm s technologií Touch Me a 6 cm)
- difuzér
- úložný pytlík

Doplňkové parametry

Kategorie: fény
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: