LOreal Professionnel Steampod 4

Neohodnoceno

Profesionální multifunkční parní žehlička.

standardní cena: 9 000 Kč –6 % 8 460 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 4438
LOreal Professionnel Steampod 4
Neohodnoceno
main photo 1665416365 thumb 1000
9 000 Kč –6 %
Dlouhá praxe
Jsme na trhu přes 26 let
Máme praxi a zaručené postupy
Jsme kadeřníci
Jsme kadeřníci
a své práce 100% rozumíme
Okamžité vyzvednutí
Okamžité vyzvednutí
Vašeho nákupu v centru Prahy

Detailní popis produktu

Objevte SteamPod 4, multifunkční profesionální parní žehličku od L'Oréal Professionnel. Pro všechny druhy účesů a všechny typy vlasů. 

Patentovaná parní technologie. 

Až 3x rychlejší¹, až 2x uhlazenější¹, až o 95 % menší lámavost vlasů².

S žehličkou SteamPod 4 získáte sadu 3 hřebínků optimalizujících rozptyl páry, termoochranné kryty pro bezpečné žehlení a teplu odolné cestovní pouzdro.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Nejprve vyberte správný hřebínek podle typu vašich vlasů: - Hřebínek s jemnými zuby: ideální pro typ vlasů I až IV dle stupnice L’Oréal (rovné až vlnité vlasy); - Hřebínek se středně širokými zuby: ideální pro typ vlasů V dle stupnice L’Oréal* (kudrnaté vlasy); - Hřebínek se širokými zuby: ideální pro typ vlasů VI a VII dle stupnice L’Oréal (velmi kudrnaté až afro vlasy). Pro některé typy účesů (např. vlny ve tvaru S, účes ze zvlněných vlasů...) je potřeba hřebínek odejmout. Zabudovanou nádržku naplňte demineralizovanou vodou. Používání vody z vodovodu může vést k poškození žehličky. Žehlička SteamPod funguje, i když je nádržka na vodu prázdná. Pro dosažení optimálních výsledků však nezapomeňte nádržku před použitím naplnit. Poté žehličku zapněte a nastavte vhodnou teplotu podle typu upravovaných vlasů: - 180 °C pro jemné, zcitlivělé vlasy (barvené nebo zesvětlené); - 200-210 °C pouze pro silné, přírodní vlasy. Pro větší bezpečnost umístěte před žehlením na ramena (které se zahrívají na 100 °C pro vytváření vln) termoochranné kryty. Při úpravě vlasů dbejte na to, aby šipky směřovaly dolů.  Převod stupnice L’Oréal na Walkerovu stupnici: - Hřebínek s jemnými zuby: typ 1A až 2C; - Hřebínek se středně širokými zuby: typ 3A až 3C; - Hřebínek se širokými zuby: typ 4A až 4C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Steampod
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: